Biuro Techniczno-Handlowe SCHIPOLSKA Sp. z o.o.

Dyrektor zarządzajacy

Damian Semba

+48 609 813 080 d.semba@schipolska.pl

Dyrektor Handlowy

Mgr inż. Paweł Dubiel

+48 609 536 230 p.dubiel@schipolska.pl

Księgowość I Administracja

Agnieszka Zaremba

+48 605 488 163 a.zaremba@schipolska.pl

Biuro Obsługi Klienta

T: +48 618 164 670 +48 618 164 672

Kierownik Biura

Tomasz Buchwald

+48 691 751 010 t.buchwald@schipolska.pl

    Imię i nazwisko
    Firma
    Telefon
    E-mail
    Wiadomość

    Wybierz region i skontaktuj się z przedstawicielem w Twojej okolicy

    Województwa: Województwo Zachodnio-pomorskie, Lubuskie powyżej A2

    Zbigniew Bienias

    tel. +48 609 536 230
    mail: z.bienias@schipolska.pl

    Województwa: Wielkopolskie, Lubuskie poniżej A2

    Robert Jagodziński

    tel. +48 609 536 622
    mail: r.jagodziński@schipolska.pl

    Województwa: Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie

    Krzysztof Kotus

    tel. +48 695 536 232
    mail: k.kotus@schipolska.pl

    Województwo Małopolskie

    Województwa: Podkarpackie, Lubelskie

    Województwa: Łódzkie, Świętokrzyskie

    Województwa: Pomorskie, Kujawsko-pomorskie

    Piotr Baltyn

    tel. +48 609 813 081
    mail: p.baltyn@schipolska.pl

    Województwo Warmińsko-mazurskie

    Piotr Baltyn

    tel. +48 609 813 081
    mail: p.baltyn@schipolska.pl

    Województwa: Mazowieckie, Podlaskie

    Piotr Baltyn

    tel. +48 609 813 081
    mail: p.baltyn@schipolska.pl