Biuro Techniczno-Handlowe
SCHIPOLSKA Sp. z o.o.

Pasjonatów 9, Dąbrowa
62-070 Dopiewo

tel. +48 (61) 816 46 70
tel. +48 (61) 816 46 72
fax +48 (61) 816 46 71

mail: info@schipolska.pl

 

Dyrektor zarządzajacy

Damian Semba

+48609813080

d.semba@schipolska.pl

 

Dyrektor Handlowy

Mgr inż. Paweł Dubiel

+48609536230

p.dubiel@schipolska.pl

 

Księgowość I Administracja

Agnieszka Zaremba

+48605488163

a.zaremba@schipolska.pl

 

Biuro Obsługi Klienta

T:+48(61)8164670

+48(61)8164672

 

Kierownik Biura

Tomasz Buchwald

+48691751010

t.buchwald@schipolska.pl

 

Logistyka I Magazyn

+48695757057

Email:logistyka@schipolska.pl

Imię i nazwisko
Firma
Telefon
E-mail
Wiadomość

Województwa: Województwo Zachodnio-pomorskie, Lubuskie powyżej A2

Zbigniew Bienias

tel. +48 609 536 230
mail: z.bienias@schipolska.pl

Województwa: Wielkopolskie, Lubuskie poniżej A2

Robert Jagodziński

tel. +48 609 536 622
mail: r.jagodziński@schipolska.pl

Województwa: Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie

Krzysztof Kotus

tel. +48 695 536 232
mail: k.kotus@schipolska.pl

Województwo Małopolskie

Województwa: Podkarpackie, Lubelskie

Województwa: Łódzkie, Świętokrzyskie

Województwa: Pomorskie, Kujawsko-pomorskie

Piotr Baltyn

tel. +48 609 813 081
mail: p.baltyn@schipolska.pl

Województwo Warmińsko-mazurskie

Piotr Baltyn

tel. +48 609 813 081
mail: p.baltyn@schipolska.pl

Województwa: Mazowieckie, Podlaskie

Piotr Baltyn

tel. +48 609 813 081
mail: p.baltyn@schipolska.pl