Pracuj razem z Nami w SchiPolska

Biuro Techniczno-Handlowe Schipolska Sp z. o. o jest prężnie rozwijającą się firmą handlową obsługującą wiodące zakłady produkcyjne i producentów maszyn. Jesteśmy członkiem międzynarodowej grupy Schipper Technisch Handelsburo z siedzibą w Almelo. Naszym klientom oferujemy elementy pneumatyki FESTO, AVENTICS EMERSON, ARTEC, łańcuchy rolkowe JWIS oraz DONGHUA, łańcuchy transportowe oraz elementy mechaniki takie jak koła łańcuchowe, koła pasowe, tuleje zaciskowe, napinacze, prowadnice do łańcuchów. Wieloletnia obecność, różnorodność oferowanych produktów oraz indywidualne podejście do klienta sprawia że klienci mogą korzystać z naszego bogatego doświadczenia oraz naszej wiedzy.

Doradca Techniczno-Handlowy
Miejsce pracy: województwo łódzkie

Benefity, które otrzymasz w SchiPolska

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie i rozszerzenie relacji z obecnymi klientami
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • koordynacja i rozwój sprzedaży na powierzonym terenie
  • utrzymanie i rozszerzenie relacji z pozyskanymi klientami
  • obserwacja i analiza rynku pod kątem potrzeb klientów i możliwości sprzedażowych
  • współtworzenie, realizowanie planów sprzedaży
  • raportowanie realizowanych zadań

Nasze Wymagania

  • wykształcenie techniczne: elektrotechniczne, mechaniczne, automatyka przemysłowa mechatronika oraz pokrewne
  • mile widziane doświadczenie w branży
  • efektywna organizacja czasu pracy
  • dodatkowym atutem jest znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym(angielski lub niemiecki)
  • umiejętności pracy zdalnej

Co możemy Ci zaoferować?

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • oprócz stałej pensji oferujemy system motywacyjny zależny od wyników pracy
  • narzędzia wspierające pracę: auto służbowe, telefon, laptop oraz pomoc w wyposażenia biura domowego
  • samodzielność w wykonywanej pracy
  • szkolenia przygotowujące do pracy
  • cykliczne oraz indywidualne szkolenia rozwijające kompetencje pracownika

Napisz do Nas

    Imię i nazwisko

    Firma

    Telefon

    Wiadomość