Magazynier

Biuro Techniczno-Handlowe Schipolska Sp z. o. o jest prężnie rozwijającą się firmą handlową obsługującą wiodące zakłady produkcyjne i producentów maszyn. Jesteśmy członkiem między narodowej grupy Schipper Technisch Handelsburo z siedzibą w Almelo więcej na www.sthb.nl Naszym klientom oferujemy elementy pneumatyki FESTO, AVENTICS EMERSON, ARTEC, łańcuchy rolkowe JWIS oraz DONGHUA, łańcuchy transportowe  oraz elementy mechaniki takie jak koła łańcuchowe, koła pasowe, tuleje zaciskowe, napinacze, prowadnice do łańcuchów. Wieloletnia obecność, różnorodność oferowanych produktów oraz indywidualne podejście do klienta sprawia że klienci mogą korzystać z naszego bogatego doświadczenia oraz naszej wiedzy. Więcej na www.schipolska.pl

W związku z rozszerzeniem naszej działalności poszukujemy: Magazyniera

Zadania:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów
  • Kompletowanie paczek do wysyłki
  • Kontrola zgodności rzeczywistego stanu magazynowego ze stanem ewidencyjnymi
  • Wprowadzania danych do aplikacji systemowych
  • Przestrzegania zasad obiegu dokumentacji magazynowej
  • Obsługa dokumentów przewozowych
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Przestrzegania zasad BHP

Oczekujemy:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów
  • Dokładności, Odpowiedzialności, uczciwości
  • Znajomości obsługi komputera
  • Dyspozycyjności
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
  • Minimum wykształcenie zawodowe

Dokumenty  prosimy przesyłać na rekrutacja@schipolska.pl